Simple Cron (1.1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Provider
el: Πάροχος

en: First
el: Πρώτο

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
el: Γίνεται προσπάθεια για επανεκτέλεση του cron ενώ εκτελείται ήδη.

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα
