Simple Cron (1.1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: First
eu: Lehena

en: Last run
eu: Azken abioa

en: Examples
eu: Adibideak

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
eu: Cron berriz exekutatzeko saiakera egiten lehendik martxan dagoen bitartean.

en: Unlock
eu: Desblokeatu
