Simple Cron (1.1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Default
is: Standard

en: Unknown
is: Ókent

en: Never
is: Ongantíð

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
is: Roynir at koyra cron koyringina umaftur, meðan hon longu koyrir.
