Simple Cron (1.1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Default
hr: Zadano

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: Configuration
hr: Postavke

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Locked
hr: Zaključano

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
hr: Pokušaj ponovnog pokretanja crona dok je isti pokrenut.
