Simple Cron (1.1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Never
hy: Երբեք

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
hy: Փորձում են կրկին գործադրել  cron-ը, մինչդեռ այն արդեն գործում է:
