Simple Cron (1.1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: First
my: ပထမ

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
my: Cron အလုပ်လုပ်နေစဉ် နောက်ထပ် အလုပ်သစ်ခိုင်းရန် ကြိုးစားသည်။
