Simple Cron (1.1.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Weight
no: Vekt

en: Default
no: Standard

en: Unknown
no: Ukjent

en: Module
no: Modul

en: Never
no: Aldri

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Provider
no: Leverandør

en: First
no: Første

en: Examples
no: Eksempler

en: Locked
no: Låst

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
no: Prøver å starte cron på nytt, mens den allerede kjører.

en: Unlock
no: Åpne

en: @name not found
no: @name ikke funnet
