Simple Cron (1.1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Module
pl: Moduł

en: Never
pl: Nigdy

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Provider
pl: Usługodawca

en: seconds
pl: sekundy

en: First
pl: Pierwszy

en: Last run
pl: Ostatnio uruchomiono

en: Run
pl: Uruchom

en: Examples
pl: Przykłady

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
pl: Próba ponownego uruchomienia już działającego demona cron.

en: Unlock
pl: Odblokuj
