Simple Cron (1.1.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер

en: seconds
sr: секунди

en: Locked
sr: Закључан

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sr: Покушај да се cron поново покрене, иако већ ради.
