Simple Cron (1.1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Module
ka: მოდული

en: Never
ka: არასდროს

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Cron
ka: კრონი

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ka: cron-ის ხელახლა გაშვების მცდელობა, მაშინ როცა ის უკვე გაშვებულია.
