Simple Cron (1.1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Locked
mr: कुपुपबंद
