Simple Cron (1.1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Default
nn: Standard

en: Never
nn: Aldri

en: Configuration
nn: Oppsett

en: seconds
nn: sekundar

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
nn: Forsøk på å køyre cron medan den allereie køyrer.
