Simple Currency Converter (3.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Feed URL
et: Voo link

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Cache
et: Vahemälu

en: Ban
et: Blokeeri

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Guarani
et: Guaraani keel

en: Cent
et: Sent

en: Estonian Kroon
et: Eesti kroon
