Simple Currency Converter (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Disclaimer
id: Penyangkalan

en: Cache
id: Tembolokan

en: Ban
id: Cegah

en: Australian Dollar
id: Dollar Australia

en: Cent
id: Sen

en: Indonesian Rupiah
id: Rupiah Indonesia
