Simple Currency Converter (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: Sent
nl: Verzonden

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Danish Krone
nl: Deense Kroon

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse forint

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw Zeelandse Dollar

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese Dollar

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse peso

en: Para
nl: Pará

en: Lira
nl: Lire

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: Pound
nl: Pond

en: Afghan Afghani
nl: Afgaanse Afghani

en: Netherlands Antillean Guilder
nl: Antilliaanse gulden

en: Guilder
nl: Gulden

en: Argentine Peso Moneda Nacional
nl: Argentijnse peso

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse peso

en: Aruban Florin
nl: Arubaanse Florin

en: Azerbaijanian Manat
nl: Azerbeidzjaanse Manat

en: Qəpik
nl: Qapik

en: Won
nl: Gewonnen

en: Serbian Dinar
nl: Servische dinar

en: Saudi Riyal
nl: Saoedi-Arabische riyal

en: Solomon Islands Dollar
nl: Solomon Islands dollar

en: Seychellois Rupee
nl: Seychelse roepie

en: Suriname Guilder
nl: Surinaamse gulden

en: Vanuatu Vatu
nl: Vanuatuaanse vatu

en: CFA Franc BEAC
nl: CFA-frank

en: East Caribbean Dollar
nl: Oost-Caribische dollar

en: Zambian Kwacha
nl: Zambiaanse kwacha

en: Iranian Rial
nl: Iraanse Rial

en: Koruna
nl: Kroon

en: United Arab Emirates Dirham
nl: VAE-Dirham
