Simple Currency Converter (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Euro
th: ยูโร

en: Para
th: ปารา

en: Cent
th: เซ็นต์
