Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Column
ca: Columna

en: Search...
ca: Cerca...

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides

en: Responsive
ca: Responsiu
