Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Align
el: Στοίχιση

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Column
el: Στήλη

en: Hide empty column
el: Απόκρυψη κενής στήλης
