Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Field
et: Väli

en: Separator
et: Eraldaja

en: Sortable
et: Sorditav

en: Align
et: Joondus

en: Labels
et: Sildid

en: Column
et: Tulp

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: Responsive
et: Adapteeruv
