Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Separator
fi: Erotin

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Column
fi: Palsta

en: Hide empty column
fi: Piilota tyhjä sarake

en: Responsive
fi: Responsiivinen
