Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Separator
gl: Separador

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: Column
gl: Columna

en: Hide empty column
gl: Ocultar columna baleira
