Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Field
it: Campo

en: Separator
it: Separatore

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Align
it: Allinea

en: Labels
it: Etichette

en: Column
it: Colonna

en: Hide empty column
it: Nascondere colonna vuota
