Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Labels
lt: Žymės

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Column
lt: Stulpelis
