Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Align
nl: Uitlijning

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Column
nl: Kolom

en: Search...
nl: Zoek...

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Integrations
nl: Integraties
