Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Separator
fa: جداکننده

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Align
fa: تراز

en: Column
fa: ستون
