Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Separator
ru: Разделитель

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Align
ru: Выравнивание

en: Labels
ru: Метки

en: No results found
ru: Результаты не найдены

en: Records per page
ru: Записей на страницу

en: Column
ru: Колонка

en: Search...
ru: Поиск...

en: Hide empty column
ru: Скрыть пустую колонку

en: Responsive
ru: Адаптивный
