Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: Labels
sv: Etiketter

en: Column
sv: Kolumn

en: Hide empty column
sv: Dölj tom kolumn

en: Responsive
sv: Följsam
