Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Separator
uk: Розділювач

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Labels
uk: Мітки

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Records per page
uk: Записів на сторінку

en: Column
uk: Колонка

en: Custom Options
uk: Нетипові параметри

en: Search...
uk: Пошук...

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Integrations
uk: Інтеграції
