Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Language
ne: भाषा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Bundle
ne: पोका
