Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Language
te: భాష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: About
te: గురించి
