Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Language
kk: Тіл

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: 1 day
kk: @count күн
