Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Node Types
id: Jenis Node

en: 1 day
id: 1 hari

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan-layanan web

en: Bundle
id: Bundel
