Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Published
vi: Đã công bố

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web
