Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Language
it: Lingua

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Entity
it: Entità

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service
