Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Language
ca: Llengua

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Entity
ca: Entitat

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Bundle
ca: Embolcall
