Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
