Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Bundle
el: Ομάδα
