Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Language
fi: Kieli

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Entity
fi: Entiteetti

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Bundle
fi: Paketti
