Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Language
fil: Wika

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
