Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Language
is: Mál

en: Settings
is: Setingar

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: About
is: Um
