Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Published
fr: Publié

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Entity
fr: Entité

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Bundle
fr: Type

en: Preview settings
fr: Paramètres du récapitulatif

en: Entity Title
fr: Titre de l'entité

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
