Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Language
he: שפה

en: Settings
he: הגדרות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: 1 day
he: יום אחד

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Bundle
he: חבילה
