Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Language
jv: Basa

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
