Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Language
lt: Kalba

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Entity
lt: Esybė

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Bundle
lt: Paketas
