Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Entity
nl: Entiteit

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Bundle
nl: Bundel

en: Preview settings
nl: Voorbeeldweergave-instellingen

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
