Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Language
sk: Jazyk

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Bundle
sk: Zväzok
