Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Language
hy: Լեզու

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
