Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Save
ar: حفظ

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Filters
ar: المرشحات

en: Source
ar: المصدر

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Translation
ar: الترجمة
