Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Translation
gu: ભાષાંતર
