Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Save
he: שמירה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Filters
he: מסננים

en: Source
he: מקור

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Translation
he: תרגום

en: Source language
he: שפת מקור
